Nisan 2022

post-title

Nisan 2022, 6

PDF DOSYASI

Merhaba arkadaşlar,

 

Bu sayımızda da sizleri çok güzel bilgiler bekliyor. Yazılarıyla, resimleriyle, etkinlikleriyle dopdolu bir sayı elinizde. Tadını çıkarmak size kaldı:)

Bahar gelince melekler sevinirmiş, kışın zorlukları bitti diye... Madem bahar sevindiriyor hepimizi, baharın müjdecisi olan leyleklerin gelişi de bizleri heyecanlandırıyor. Onlarla ilgili çok güzel bilgiler bulacaksınız derginizde, fakat çok önemli olmasına rağmen sayfalarda yer azlığı sebebiyle, buraya yazamadıklarımızı web sitemizden okuyabileceksiniz. 

Ayrıca Nisan ayını bereketli bir ay olan Ramazan ile birlikte yaşayacağız. Gamze Koç'un sayfasındaki etkinlikleri unutmayın: İftar tabaklarının altına sürpriz dualar, sözler, bilmeceler yazıp iftar sofralarının neşesine neşe katarsınız. Hem iftar zamanı duaların kabul edildiği bir vakitlerden olduğu için, ailecek dua etmiş olursunuz. Ama bizlere de dua etmeyi unutmayın emi :) 

Başka neler var neler bu sayıda: Suyun mucizevi özelliklerini biliyor musunuz? Elif ablanızın yazısını merakla okuyacaksınız.

Cüneyd Suavi'den yine çok ilginç bir bilmece bekliyor sizi.

Şeyma Özdemir, sizin için benzeri olmayan bir test hazırladı. 

Kağıttan kayık etkinliğini de beğeneceksiniz. Sürekli katlamak gerekiyor. Ben biraz zorlandım ama siz daha iyisini yaparsınız eminim.

Osman Suroğlu'nun sizin için hazırladığı karikatür sayfası da yeni örneklerle sizi bekliyor. Çizdiğiniz karikatürleri web sitemize yükleyip paylaşmayı unutmayın.

Ve diğer sayamadığımız yazılar. Sizlere bu dergiyi hazırlamak için pek çok kişi fedakarane çabalıyor. Onlara çok teşekkür edelim. Ayrıca onları dualarımızda unutmayalım olur mu!..

Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Yaptığınız ibadetleriniz kabul olsun.

Allah'a emanet olun.

 

— Aslınur Bahar

Dergideki Yazılar